Yarının İş Dünyasına Bugünden Hazırlanın.

Hakkımızda

Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image
Şirketimiz Hakkında

En iyi
Dijital Dönüşüm
Ajansı

Dijital dönüşüm yol haritanızı uzman ekibimizle hazırlamak ister misiniz? Sektörde 18 Yıllık deneyime sahip uzman kadromuz ile tüm Dijital Dönüşüm süreçlerinizi yönetebiliriz.
  • Süreç Yönetim Sistemi
  • Web Tasarım
  • QR Menü Hizmetleri
  • Logo (ERP) Çözümleri
  • Sosyal Medya Hizmetleri
0+
Çalışanlarımız
DİJİTAL DÖNÜŞÜM
0%
WEB TASARIM
0%
SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ
0%
  • HAKKIMIZDA
  • MİSYONUMUZ
  • VİZYONUMUZ

OGTOPRO 2019 yılında kurulmuş ancak tecrübesini 90 lı yıllardan beri hizmet sektörüne bilişimin gücünü desteklemiş ekip üyelerinden almaktadır. Amacımız kuruma özel hedeflenen danışmanlık bakış açısı ile süreçlerinizi dijital ortamda en pratik yöntemle takip etmenizi sağlayacak ürünler geliştirmektir. Bu hizmeti sunarken en önemli hedefimiz sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve sektöre bir katma değer sağlamasıdır. Buradan yola çıkarak özellikle katma değerli projelerde ihtiyaç duyulan ve sektördeki en büyük açıklardan birisi olan uzman personelleri bünyemizde bulundurmaktayız.

Müşterilerimizin işlerini dijital dönüşümle geleceğe taşımalarına yardımcı olmak için buradayız. Misyonumuz, teknolojiyi ve inovasyonu kullanarak iş dünyasını daha verimli, sürdürülebilir ve rekabetçi hale getirmek için müşterilerimize güçlü çözümler sunmaktır. Her müşterinin özgün ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel dijital dönüşüm stratejileri oluşturmak için uzman ekibimizle birlikte çalışıyoruz. İşimize olan bağlılığımız, dürüstlüğümüz ve sürekli öğrenme yaklaşımımızla, müşterilerimizin başarısına katkıda bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Vizyonumuz, dijital dönüşümün iş dünyasındaki potansiyelini tam anlamıyla gerçekleştirmektir. Geleceği şekillendiren teknolojileri kullanarak, iş dünyasının sınırlarını genişletmek ve daha sürdürülebilir bir dünya için katkıda bulunmak istiyoruz. Müşterilerimize yenilikçi, özgün ve etkili dijital dönüşüm çözümleri sunarak onların büyümelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Vizyonumuz, teknoloji ve iş dünyası arasındaki bağı daha da güçlendirmek ve dijitalleşmenin getirdiği fırsatları en iyi şekilde değerlendirmektir.

Yönetim Kadrosu

Bizim Uzman Üyelerimiz

Özgür DOĞAN

Dijital Pazarlama Yöneticisi

Serhat ÖZKUL

Web Tasarım Uzmanı

Özgecan DURU

Sosyal Medya Uzmanı
+90(534) 478 88 88

Bizi arayabilirsiniz.

Dijital dönüşüm ile ilgili her türlü konuda destek olabiliriz. Size bir telefon yakınlığındayız.